Zabawy z magią miłości mają zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników.

Magia miłosna stosowana w wielu kwestiach i jest nam znana od wieków. Też obecnie uroki miłosne są czasami używane. Głównym powodem, dla którego ktoś decyduje się na rytuał miłosny, jest silna chęć odzyskania drugiej połówki. Są jednakże również inne zastosowania tego rytuału, gdyż ma możliwość przyciągnąć również całkiem nową miłość. Powinno się jednak mieć świadomość, by miłosnego uroku nie odprawiać samemu. Zwłaszcza, kiedy nie posiadamy wielkiego doświadczenia o ezoteryce. Ważne jest także, by być pewnym, w momencie kiedy decydujemy się na rytuał miłosny.

Miłosne rytuały to obrzędy, które odbywają się z zapalonymi świecami, dlatego że w ten sposób budowana jest atmosfera a także wyjątkowość rytuału. Powinniśmy mieć świadomość, że magia świec znacznie wzmacnia rytuał miłosny. Przeważnie kluczowym elementem rytuału miłosnego jest wypowiedzenie pewnej formułki przy wykorzystaniu dowolnego przedmiotu, który należy do osoby, którą chcesz rozkochać. Kiedy nie posiadasz przedmiotu należącego do osoby, którą kochasz, to istnieje możliwość użyć specjalnych kamieni, czy ziół. Należy przygotować siebie oraz pokój do rytuału. Bardzo dobrze jest wybrany pokój uprzednio przewietrzyć oraz ustawić przedmioty, które sprzyjają magii miłosnej.

Częstokroć również przy magii stosuje się kolor czerwony, który najczęściej kojarzony jest z wielką miłością i symbolizuje uczucia. Jest możliwość też połączyć czerwień z bielą. Kolor biały symbolizuje czystość intencji osoby, która przeprowadza cały rytuał. Wszystkie te działania mają na celu wzmocnienie rytuału. Dawno temu zwracano uwagę na fazę księżyca. Proszono również o wsparcie żywioły: woda, ziemia, wiatr, ogień. W większości takie uroki przeprowadzają przedstawicielki płci pięknej, natomiast zdarza się, że także mężczyźni proszą o radę w swojej miłości. Jednak trzeba wiedzieć, że właściwie każdy rytuał to praca z niezwykle silnymi emocjami a także energiami. Dobrze jest, by rzucić miłosny urok bez pośpiechu. Tego typu rytuał pomaga nam w zrealizowaniu chęci, żeby ukochana osoba wróciła, lecz także powinno się wiedzieć, iż taki urok nie zadziała od razu. Bardzo popularnym rytuałem miłosnym jest egipski. Odprawiany jest on przy użyciu egipskich rekwizytów , które są naznaczone energią kapłanów. Osoba, która prowadzi, ten rytuał dodaje własną energię do tych przedmiotów. Zmagazynowane pokłady energii potrafią zapewnić niesamowite wyniki. Mamy możliwość także zastosować urok spętanej duszy, jednakże jest on kojarzony z czarną magią. Dlatego nie każdy się na ten urok decyduje.

Rytuał ten polega na tym, że osoba, na którą zamierzamy zrobić rytuał, jest zniewolona. Jest to niemała ingerencja w drugą osobę, która w ten sposób traci swoją własną wolną wolę. Wtedy również może dość do tego, że ta osoba nie będzie prawdziwie nas kochać. Nie zaleca się tego rytuału robić w przypadku nastolatków, kiedy to częstokroć miłość jest chwilowa. Najlepiej, aby uroki miłosne sprawdzone uroki czary skuteczne interesowały się osoby pełnoletnie, w pełni świadome tego, co chcą zrobić. Zabawy z magią mają zarówno swoich zwolenników, jak również ludzie temu przeciwnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powrót do góry