Musimy się dowiedzieć, jaki jest obecny status naszej byłej.

Chodząc do szkoły, ulegamy nie tylko namowom nauczycieli do tego, aby się wytrwale uczyć, ale też namowom naszego serca. Mija nas na korytarzach spora ilość koleżanek niesamowitej urody. Czasem, mając niesamowite szczęście, możemy mieć taką interesującą pannę w jednej klasie. Próbujemy flirtów, rozbudowanych intryg, szczególnych chwytów, aby za wszelką cenę udało się przyciągnąć tej wyjątkowej dla nas osoby. W końcu się udaje. Stajemy się parą, lecz coś się między wami nie układa. Rozstajecie się, co daje pewną ulgę, ale po niedługim czasie wychodzi na jaw, iż nie potrafimy przestać o niej myśleć. Powstaje więc kłopot: jak odzyskać byłą?

 

Musimy w takich przypadkach myśleć i działać metodycznie. Bardzo istotnym problemem jest powód waszego rozstania. Trudno jest powrócić do byłej, kiedy zdradziliśmy ją z inną panną. Należy koniecznie wtedy odzyskać ponownie jej zaufanie, a to bardzo ciężka droga oraz nie zawsze prowadząca do sukcesu. Sprawa jest znacznie łatwiejsza, jeżeli rozstaliście się, ponieważ wzajemne uczucie nie było tak mocne jak na początku a także coś się zmieniło. Wtedy wystarczy, iż po jakimś czasie znowu się spotkacie, a ponownie zaiskrzy. Czasami jednakże powinniśmy na początek udowodnić, że zaszła w nas bardzo duża zmiana. Powód waszego rozstania jest zatem sprawą kluczową! Potem musimy się dowiedzieć, jaki jest status naszej byłej dziewczyny. W szkole możemy to ustalić niezwykle szybko, albowiem przenigdy nie braknie życzliwych, którzy powiedzą nam o kolejnym związku naszej byłej dziewczyny. Jeżeli nie mamy takowych ważnych informacji od znajomych, pozostaje nam jeszcze facebook, twitter lub inne portale, z których, korzysta. Kobiety lubią chwalić się swoimi nowymi związkami w internecie. Portale pomagają nam również określić nastrój byłej kobiety. Kiedy publikuje cytaty filozofów, refleksyjne teksty i zdjęcia, to jest to dla nas dobra wiadomość!

 

Nadal tęskni i czeka na nasz krok. Możemy wtedy się odezwać neutralnie i próbować bardzo delikatnie i z wyczuciem odzyskać najpierw jej nadszarpnięte zaufanie, a w przyszłości również i serce. Jednakże jeżeli dodaje zdjęcia z zabaw, ukazujące, jak wyśmienicie się bawi, to znaczy, że pragnie o nas zapomnieć jak najszybciej. Możemy wtedy z wyczuciem odwdzięczyć się w taki sam sposób (lecz bez przesady!). Na 100% błyskawicznie nawiąże z nami ciężką rozmowę przez sms-y! Jej wzburzenie może być naszym największym sprzymierzeńcem, gdy będziemy je potrafili odpowiednio wykorzystać oraz ukierunkować. Silne emocje to znak ogromnego zaangażowania z jej strony. Pamiętajmy o tym! Jako były chłopak znamy naszą byłą dziewczynę. Wiemy w jaki sposób się zachowuje, gdy jej przykro. Wiemy, co nas może czekać jeżeli się odezwiemy po zerwaniu. Przeważnie dziewczyny posiadają bardzo drapieżne charaktery, zatem także jesteśmy zmuszeni zademonstrować swoje pazury, jednocześnie zapewniając gotowość ich schowania.

 

Musimy mieć na uwadze, że decyzja co do wspólnej przyszłości, niestety, zależy od płci pięknej. Jakichkolwiek jednakże tricków byśmy nie próbowali, to i tak najbardziej istotne jest łączące nas uczucie. Jeżeli to był związek na poważnie, dla którego potrafimy dużo poświęcić, to wystarczy to ukazać naszej byłej – udowodnić, że żar naszej miłości jest tylko dla nie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powrót do góry